Blog

Network Ağ Kurulumu

Network Ağ Kurulumu

Bilgisayar ağlarına duyulan ihtiyacın arkasında veri kaynaklarını paylaşmak ve iletişim kurmaktır. Ayrıca bilgisayar ağlarıyla diğer çevre birimleri (yazıcılar, tarayıcılar, faks vs.) ile veri girişi-çıkışı yani veri paylaşımı yapılabilir. Aynı şekilde ağ dahilindeki herhangi bir bilgisayardaki programlar, ağ sistemi sayesinde diğer bilgisayarlar tarafından kullanılabilmektedir. Özbirlik ailesi olarak yılların vermiş olduğu bilgi müşteri memnuniyetini ön planda tutma bilinciyle okul, hastane vb. yerlerde ağ kurulumunu başarı ile gerçekleştirdik. Ağ Kurulumunun faydaları ise ;Etkin iletişim ve bilgilerin paylaşımı. Faaliyetlerin daha etkin kontrolünü sağlayan merkezi bir yönetim sistemi oluşması ve etkin kurumsal çalışma için güvenlik Özbirlik tarafından sağlanır.

Devamını oku...

Bilgisayar ve Projeksiyon Cihazları

Bilgisayar ve Projeksiyon Cihazları

Firmamız , hizmetleri arasında bulunan ihityaca göre Bilgisayar toplama ve bilgisayar çevre birimlerini temin etme konusunda başarılı bir şekilde çalışmaktayız. Hazırlanan bilgisayar yerinde kurulup test edildikten sonra siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir. Donanımsal bir arızalı olduğunda en kısa sürede yerinde incelenmektedir.

Devamını oku...

Yangın Alarm ve Erken Uyarı Sistemleri

Yangın Alarm ve Erken Uyarı Sistemleri

Yangin İhbar Sistemleri, Yanginin baslamasindan hemen sonra can ve mal kaybini önlemek için gelistirilmis erken uyari ve müdahale sistemleridir. Yangin ihbar Sistemleri son yillarda gittikçe yayginlasmaktadir. Özellikle Avrupa Uyum yasalari ve Yangindan Korunma yönetmeliginin yayinlanmasi ile kamu ve özel kuruluslarda kulanim alani sürekli genislemektedir .

Devamını oku...

Kartlı Geçiş ve Turnike Sistemleri

Kartlı Geçiş ve Turnike Sistemleri

Turnike Geçiş Sistemleri giriş çıkışın ve geçiş kontrol seviyesinin önemli olduğu durumlarda ve mekanlarda kullanılan bir uygulamadır.
Tren, metro, metrobüs istasyonları, iskele girişleri, ticaret merkezleri, kampüs kapılarında, stadyumlar, okullar, devlet kurumları ve özel sektör kurumları ve endüstriyel alanlar gibi diğer yerlere giriş ve çıkışın etkin bir şekilde denetlenmesini ya da kontrol altına alınmasını sağlayan geçiş kontrol sistemleridir.
Geçiş Kontrol Sistemleri; güvenlik sistemleri içerisinde oldukça önemlidir ve geçiş kontrol sistemleri içinde ise Turnike Sistemleri büyük paya sahiptir. Turnike daha güvenli ve daha kontrollü giriş çıkış işlemleri sağlamaya yarar ve turnike sistemleri çeşitli giriş yerlerinde giriş kontrolüne olanak sağlamaktadır.
Kullanıcılara atanan kartlarla kişilerin turnikelerden veya turnike kapılardan rahatlıkla geçmesi sağlanır.

Devamını oku...

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız Alarm Sistemleri

ÖZBİRLİK iş ve yaşam alanlarinizdaki gerekli elektronik güvenliginizi saglar. Ev ve is yerinizde huzurunuz bozulmadan ve güven içinde yasamak için tercihinize göre kablolu veya kablosuz, Hirsiz Ihbar Alarm Sistemi Çözümleri sunar.
Profesyonel Hirsiz Alarm Sistemleri, sizi hirsizlik, yangin, su baskini, gaz kaçagi ve acil saglik sorunu gibi hayati önem tasiyan konularda sizi hatasiz korur. Hirsiz Alarm Sistemlerinde projeye uygun çözümler üretmektedir.

Devamını oku...

Kamera ve Güvenlik Sistemlerimiz

Kamera ve Güvenlik Sistemlerimiz

CCTV teknolojisindeki gelismeler sonucunda video ile gözetim, günümüzde mevcut olan en degerli korunma, güvenlik ve yönetim araci halini almistir. CCTV Sistemleri caydiriciligin ilk unsurudur. Güvenlik kameralari ile denetlenen yol ve kavsaklarda, kural ihlalleri ile olusan kaza oranlarinda gözle görülür bir sekilde azalma oldugu ayni sekilde güvenlik kameralarinin bulundugu isletme, fabrika ve tesislerde suça tesebbüs ve is kazalarinin azaldigi is veriminin yükseldigi kesin olarak tespit edilmistir. CCTV küçük büyük gözetmeksizin bütün isletmelerin güvenlik ve denetleme amaçli kullanilan vazgeçilmez sistemlerdir.

ÖZBİRLİK sektördeki hizla degisen vegelisen teknolojiyi sürekli takip ederek müsterilerine en yeni teknolojii sunmanin mutlulugu ile hizmet vermektedir.

ÖZBİRLİK mevcut ürün ve sistemler ile degil, projeye uygun çözümler üretmektedir. Sirketimiz “TEKNOLOJIK ÇÖZÜMLER ÜRETIR” parolasini firma politikasi edinmistir.

Devamını oku...

Misyonumuz !

Firmamız, teknolojik gelişmeler paralelinde, tasarım ve üretime hız vererek, projelendirme çalışmalarını genişletmiş ve müşteri memnuniyetini önde tutan firma olmuştur.

Devamını oku...

Biz Kimiz !!

Özbirlik Yangın ve Güvenlik Sistemleri

2005 yılında kurulan firmamız, başarılı geçmişiyle önde gelen grupları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Firmamız ; Güvenlik, Alarm Sistemleri, Yangın ve Erken Uyarı Sistemleri , Bilgisayar ve Çevre Birimleri, Ağ yapıları, İnşaat ve Mobilya Dekorasyon Alanlarında faaliyet göstermektedir.

Firmamızın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Özbirlik Ailesi olarak , hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır.

Devamını oku...